Zamknięci

Mikasa Ackerman
Nikt nigdy nie powiedział, że będzie łatwo nauczyć się żyć na wzór zwykłej, ludzkiej egzystencji, którą wyrwano nam z rąk brutalną siłą i zagładą naszej stabilności psychicznej.


Kiba Inuzuka
Nikt nigdy nie powiedział, że jesteśmy w stanie uchronić naszych bliskich przed nimi samymi, bo nikt nie sprawi, że będziemy niezniszczalni i zimni, tak samo jak nasi oprawcy.


Kakashi Hatake
Nikt nigdy nie powiedział, że jesteśmy w stanie radzić sobie z własnymi lękami, które zostały wypalone w naszych umysłach, sercach i duszach za pomocą nieopisanych tragedii.


Rivai Levi Ackerman
Nikt nigdy nie powiedział, że możemy bronić siebie i ukochane osoby tylko i wyłącznie słowem, gdyż czasami tylko siła i brak kontroli nad nią są w stanie nam pomóc uciec od katastrofy.


Mayako Okanao
Nikt nigdy nie powiedział, że wszelkie dokonane przez nas wybory są idealne i pozostawią na nas śladów fizycznego i psychicznego bólu, które odcisną na nas piekielne piętno.


Naruto Uzumaki
Nikt nigdy nie powiedział, że droga do czyjegoś serca nigdy nie będzie wyboista i pełna zakrętów, na których czasem będziemy zmuszeni się rozbić, by podnieść się i walczyć o jej ukończenie z jeszcze większą determinacją.


Hinata Hyūga
Nikt nigdy nie powiedział, że jesteśmy zmuszeni polegać tylko na sobie, że nie potrafimy zamienić naszych słabości w coś, co może okazać się jedyną bronią wobec niektórych ataków.


Eren Jaeger
Nikt nigdy nie powiedział, że jako młodzi ludzie będziemy żyć w spokoju i szczęściu, że nigdy nie będziemy posiadać wrodzonych wad, które skutecznie zniszczą nam dzieciństwo.


Samuel Neil
Nikt nigdy nie powiedział, że musimy działać według zasad narzucanych nam z góry, że nie mamy prawa słuchać wskazówek wytyczanych przez naszą intuicję i uczucia.


Ichirei Tennotsukai
Nikt nigdy nie powiedział, że nie wolno nam zawołać o pomoc nie zważając na wagę problemu i konsekwencje, jakie on przyniesie.


Kushina Kejża Ryusaki
Nikt nigdy nie powiedział, że potrafimy wydawać słuszne osądy na temat ludzi, których znamy zbyt krótko, a ich przeszłość bywa dla nas czymś zupełnie nieosiągalnym.


Erwin Smith
Mówiono jednak, że jeżeli chcemy uwierzyć w samych siebie, powinniśmy z całych sił postarać się o izolację od przeszłości pełnej negatywnych czynników.


Yamato Tenzou
Mówiono, że udawanie kogoś, kim się nie jest z reguły przynosi nieszczęście i osłabia naszą postawę psychiczną, eliminując wszelkie siły do walki o nas samych.


Gaara No Sabaku
Mówiono również, że nie powinno się oceniać książki po okładce i wmawiać sobie na siłę, że ludzka otoczka to uzewnętrznienie naszych wnętrz...


Temari No Sabaku
... że uśmiech jest w stanie zasłonić każdą wewnętrzną mękę, z którą nie jesteśmy już w stanie radzić sobie sami.


Itachi Uchiha
Musimy zapamiętać, że gdy odczuwamy piętno tego świata na sobie, nie powinniśmy stać w miejscu i czekać na pomoc, która sama nas odnajdzie...


Sasuke Uchiha
... ponieważ, gdy już zejdziemy na ciemną ścieżkę, na której nie da się zawrócić, światło w postaci drugiego człowieka może być już za słabe.


Madara Uchiha
Musimy zrozumieć, że zamknięcie naszych dusz...


Ino Yamanaka
... może nam odebrać to, co było dla nas światłem...


Obito Uchiha
... jedyną podporą, ostrzeżeniem, siłą.


Konan Tenshi
Nie możemy obserwować ludzkiej krzywdy i na nią nie reagować...


Yahiko Tendō
... los pomyśli wtedy, że może z nami robić co tylko zechce.


Sakura Haruno
Poprzez zamykanie naszych dusz na ten świat, odwracamy się od dobra...


Jean Kirstein
... stajemy się kwintesencją zła...


Hidan
... godzimy się na powolną, bolesną śmierć.

4 komentarze:

  1. Piękne przedstawienie postaci *___* Póki co wszystko mnie tu zachwyca *___________*

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. O, widzę, że jest Jean XD A GDZIE KIRSTEIN? XDDDDDDDDD

    OdpowiedzUsuń